Takhle možná znáte a může mít naše pejsky i Vy!

Naše krysařička Cyrilka zaujala paní Mastnou na zimní výstavě v Brně v roce 2000, kde je focená na první cedulku a o dva a půl roku později i v Mladé Boleslavi, kde jsou focené ty další. "Výstražné" cedulky si můľete objednat přímo u Marty Mastné.


Cyrilka je k vidění i na samolepkách! První dvě jsou od pana Novotného (ta úplně první z mojí vlastní fotky, tu druhou si fotil sám)
a další tři samolepky jsou opět od paní Mastné. Některé už se po tolika letech nedají sehnat, ale třeba je máte a znáte.


Stejné fotografie jako na samolepky byly použity i na výrobu klíčenek a klipsů na výstavní čísla.


Asi nejvíce nám krysařička září na stříbrných, pozlacených i zlatých přívěšcích, které byly vytvořeny podle jedné
ze samolepek opět paní Mastnou. Dnes už se bohužel nevyrábí.


Na samolepky i klíčenky paní Mastné, které by měly být ještě v nabídce, se nechala vyfotit i naše Fanika!Naši pejsci v tisku - pro větší obrázek klikněte na náhled:

První je pozvánka klubu na Den pražského krysaříka - na fotce je Cyrilka Hekeži se svým prvním synem Atýskem Dar minulosti,
na "Víkendové pozvánce" v časopise Planeta zvířat se usmívá naše Bělinka Dar minulosti (ten úsměv jí vymysleli v redakci).
Krysaříčci byli k vidění v článku o plemeni, Cyrilka se směje na čtenáře z dlaně a společně pózují na skupinové fotce
Terezka, Cita Kolouškova studánka, Aranka z Drinopolu (fenky Ivy Šmrhové) a moje Bělinka Dar minulosti s Cyrilkou Hekeži.
Vše pro článek fotil Jan Šimeček.
Fotogenickou Cyrilku používala na reklamních letáčcích i společnost Alavis.


Cyrilka malovaná paní Mastnou podle naší fotky


A ještě to není všechno! Dříve jste naše krysařičky i štěňátka vídali v dalších časopisech, v klubových zpravodajích, na dárcích klubu (magnetkách, přívěškách, kalendáříkách), dnes se objevují v soukromých kalendářích. Znáte je z hlavičky stránek klubu PK, klubových log, znáte je z upoutávek na výstavy pořádané klubem a dalších obrázků a možná ani nevíte, že jde o naše pejsky. Něco z toho sem ještě přidáme!

Prozatím mrkněte třeba ještě pár obrázků z historie.

A pár obrázků s nádechem historie.