Chovatelská stanice Dar minulosti
ÚVODNÍ STRÁNKA NOVINKY NĚCO O NÁS KONTAKT
FOTOGALERIE NĚCO NAVÍC ČLÁNKY ODKAZY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK CHODSKÝ PES VOŘÍŠEK KAMARÁDI

Vrh "H" Dar minulosti - Hagrid    * 14. 11. 2007

Matka

Otec

Ch. Bělinka Dar minulosti

Ch. Falko z Amálčiny zahrádky


14. listopadu 2007 v pozdních nočních hodinách porodila Bělinka své šesté štěňátko - 6. syna, kterého jsme po více než týdnu pokřtili jménem Hagrid (Hagísek, Hagoušek). Rekordní porodní hmotnost rovných 15 dkg nedovolila mamince porodit přirozenou cestou, proto bylo nutné v komplikované situaci využít služeb veterinárního lékaře.

Hagoušek nám roste jako z vody, vždyť po čtrnácti dnech jsme malému tlouštíkovi navážili krásných 44 dkg. O den později nám Hagísek ukázal své modré štěněcí oči a poprvé se podíval na svět.

Maminka Bělinka Dar minulosti je Českou šampionkou a je jednou z prvních krysaříků vyšetřených na luxaci patelly s výsledkem 0/0 (maminka Cyrilka ve 4,5 letech 0/1).
Otcem je výstavně nemálo úspěšný Český junior šampion a Český šampion Falko z Amálčiny zahrádky (22 cm, 2,60 kg), který vyniká kvalitním exteriérem a vynikající povahou.

Nezapomeňte si prohlédnout vznikající fotogalerii našeho nejmladšího přírůstku.


Zpět                                                               |  Naše štěňátka  |   Pražský krysařík  |                                                            Nahoru