Chovatelská stanice Dar minulosti
ÚVODNÍ STRÁNKA NOVINKY NĚCO O NÁS KONTAKT
FOTOGALERIE NĚCO NAVÍC ČLÁNKY ODKAZY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK CHODSKÝ PES VOŘÍŠEK KAMARÁDI

Vrh "F" Dar minulosti - FABIENA, FANIKA, FÍBÍ, FRAMÍNA

Matka

Otec

Ch. Cílinka Dar minulosti

Badýnek z Drinopolu (vpravo)


23. května 2006 se Cílince narodily čtyři fenky Fabiena, Fanika, nejmenší Fíbí a Framína s hmotnostmi po porodu od 7 do 10,5 dkg. Cílinka zvládla porod naprosto bez problémů, od začátku o svou početnou rodinu poctivě pečuje. Po dvou týdnech se do péče o štěňátka vložila i hrdá babička Cyrilka. Nebude náhodou, že se Cyrilčiny vnučky narodily přesně 7 let poté, co jsme si ji jako maličké štěňátko přivezli domů. Malá Fíbí, která je celá babička, má jako jediná kupírovaný ocásek. Všechny čtyři fenky se na svět podívaly přesně ve věku dvou týdnů a tak mohly začít divoké hrátky. Podívejte se na některé obrázky Cílinčina kvarteta.

15. září 2007 absolvovaly Fabiena (22 cm), Fanika (21 cm) a Framína (21,5 cm) úspěšně bonitaci, hmotnostně vyrovnané sestřičky (1,90 kg) nemají kromě chybějících P1 žádné vady. Fíbí se bohužel po smrtelném úraze z listopadu 2006 nemohla zúčastnit...

Maminkou našeho čtyřlístku štěňátek je výstavně úspěšná Cílinka Dar minulosti,která svou bleskovou výstavní kariéru ukončila již ve dvou letech jako Česká šampionka. Současně je majitelkou diplomu Český junior šampion, pyšní se tituly: 2x BOB, 2x Národní vítěz, 5x CAC, 2x CAJC, Krajský vítěz a Vítěz třídy. Cílinka je nesmírně temperamentní a veselá fenka.

Tatínkem je mladý Badýnek z Drinopolu, který se výstav příliš neúčastní, přesto zabodoval jako CAC, Krajský vítěz a Vítěz třídy.

Cílinka, Badýnek, Fabi i Fanika jsou vyšetřeni na luxaci patelly, všichni s výsledkem 0/0.


Zpět                                                               |  Naše štěňátka  |   Pražský krysařík  |                                                            Nahoru