Chovatelská stanice Dar minulosti
ÚVODNÍ STRÁNKA NOVINKY NĚCO O NÁS KONTAKT
FOTOGALERIE NĚCO NAVÍC ČLÁNKY ODKAZY
PRAŽSKÝ KRYSAŘÍK CHODSKÝ PES VOŘÍŠEK KAMARÁDI

Vrh "E" Dar minulosti - EDDIE

Matka

Otec

Ch. Bělinka Dar minulosti

Ch. Denny Agent Arnak


17. 5. porodila Bělinka svého 3. syna Eddieho. Při své velikosti a porodní hmotnosti 14,5 dkg přišel na svět za veterinární asistence.
Malý Eddie se rychle rozkoukal, na svět se poprvé podíval ve věku 12 dní. Maminka "čepovala plnotučné mléko", náš krásný cvalík dosáhl již ve věku dvou týdnů rovného půlkila a ani později "netroškařil"! :) Když bylo Edíkovi 9,5 týdne, přijeli si pro něj noví majitelé až z daleké Bratislavy a malý cvalík vyrazil na dvoudenní cestu východ. Podívejte se na Edíkovy vlastní obrázky.

Eddieho maminkou je naše výstavní matadorka Bělinka Dar minulosti, která si z výstav, které ji baví, odnesla tyto úspěchy: Národní vítěz, CAJC, 2x CAC, 5 x Res. CAC, Krajský
a Oblastní vítěz, Vítěz třídy a Vítěz třídy mladých. V roce 2003 obsadila ve třídě mladých speciální výstavy krysaříků v Praze krásné 2. místo mezi devíti přihlášenými fenkami. Bělinka je vyšetřená na luxaci patelly s výsledkem 0/0 (maminka Cyrilka ve 4,5 letech 0/1).
Negativní čéšky a úspěchy na výstavách mají i oba první synové naší Bělinky - Čendík (CAJC, Vítěz třídy mladých) s Čipíkem (BOB SR, CAC SR, Národní vítěz, 3x CAC ČR, Res. CAC).
Čtvrtým CACem dne 24. září 2006 splnila podmínky pro udělení titulu Českého šampiona.

Otcem je osmiletý Český šampion Denny Agent Arnak, mezi jehož další výstavní úspěchy patří: 3x BOB, 8x CAC, 4x Res. CAC. Dennyho největší předností je krátký rovný hřbet.


Zpět                                                               |  Naše štěňátka  |   Pražský krysařík  |                                                            Nahoru